|
BESEDY S POLITIKY
BESEDA IV Téma: „Co nás zajímá ze života ve městě ... ..." Diskutující: ČSSD - Bohuslav Majer KDU-ČSL - Jan Monsport KSČM - Antonín Mocek ODS - Jana Svobodová SNK Příbor je náš domov - Stanislav Janota Vysíláme Premiéra: | čtvrtek | 14. 12. | | 17.00 - 18:00 | | Opakování: | denně do | 21. 12. | 7.00 - 8.00 | 17.00 - 18.00 | 22.00 - 23.00 | V besedě položíme politikům dotazy, na které se nedostalo v předcházejících třech besedách. . A očekáváme i vaše další OTÁZKY. Prosím, zasílejte je do 9. 12. 2006. Formou SMS: 776 725 909 Písemně: Jičínská 12, 742 58 Příbor E-mailem: televize-pribor@seznam.cz Osobně: Jičínská 12 (náměstí), Příbor po, út, čt 13.30 - 17.00 st a pá 13.30 - 16.00 so 9 - 10.30 PTEJTE SE NA VŠE, CO VÁS ZE ŽIVOTA VE MĚSTĚ PŘÍBOŘE ZAJÍMÁ!!!!
V měsících září a říjnu - do termínu konání voleb odvysíláme 3 hodinové besedy. Vysílání: 1. sobota a neděle 16. a 17. září v 17.00 - 18.00 hod., po - čt 18. - 21. 9. ve 22.00 - 23.00 hod.
Téma: Dotazy diváků doručené do LTV Příbor - "Život v našem městě." Dotazy nebyly předem jednotlivým stranám tlumočeny. Půjde o problematiku ve městě, s kterou jsou seznámeni všichni poslanci.
Diskutující: Hana Šedivá (ČSSD) Jan Monsport (KDU-ČSL) Antonín Mocek (KSČM) Rudof Korčák (ODS) Stanislav Janota ( SNK Příbor je náš domov)
BESEDA II
Téma: Volební programy stran, hnutí "Co nás čeká v příštím volebním období"
Diskutující: ČSSD - Čestmír Šedivý KDU-ČSL - Dana Forišková KSČM - Antonín Mocek ODS - Milan Strakoš SNK Příbor je náš domov - Stanislav Janota Vysílání: Premiéra: | sobota | 30. 9. | | 17:00 - 18:00 | | Opakování: | neděle | 1. 10. | | 17:00 - 18:00 | | | pondělí - středa | 2. - 4. 10. | | | 22:00 - 23:00 | | čtvrtek | 5. 10. | 7:00 - 8:00 | 17:00 - 18:00 | 22:00 - 23:00 |
BESEDA III Téma: "Život v našem městě teď a po volbách" Dotazy diváků, které vyplynou z reakcí na předcházející dvě besedy Diskutující: ČSSD - Čestmír Šedivý KDU-ČSL - Mořic Jurečka KSČM - Antonín Mocek ODS - Milan Strakoš SNK Příbor je náš domov - Stanislav Janota Vysílání: Premiéra: | sobota | 14. 10. | | 17:00 - 18:00 | | Opakování: | neděle | 15. 10. | | 17:00 - 18:00 | | | pondělí - úterý | 16. - 17. 10. | 7:00 - 8:00 | 17:00 - 18:00 | 22:00 - 23:00 | | středa | 18. 10. | | | 22:00 - 23:00 |
Dotazy nebudou odpovídajícím předem známy, určitě se ještě dotkneme volebních programů.
Z technických důvodů nepůjde o přímé přenosy - proto prosíme, posílejte dotazy ihned! Formou SMS: 776 725 909 nebo 608 738 793 Písemně: Jičínská 12, 742 58 Příbor nebo Palackého 709, Příbor (I. Nedomová) E-mailem: televize-pribor@seznam.cz Osobně: Jičínská 12 (náměstí), Příbor, po - pá 13.00 - 17.00 hod. Pokud se vaše dotazy budou týkat konkrétních osob - prosíme, jmenujte je. Budou-li do besed svými kolegy ve straně, hnutí, vybráni, položíme jim je. 
Diskusní fórum čtenářů (prozatím 49 názorů)
Heleno Š.,
moc se omlouvám, ale v besedě s politiky tentokrát na Letku nedošlo, nedošlo ani na zveřejněné programy stran. V každém případě dotazy položím hned v jiné besedě - zatím nedokážu říct, zda už v lednu nebo až v březnu (únor chceme věnovat privatizaci bytů). V každém případě dotazy mám a položím je... jen mějte trpělivost.
10.12.2006 v 14:16Helena Š. Promiň myslela jsem, že odpovídáš na jiný dotaz. Jinak díky za radu.
10.12.2006 v 14:14Helena Š. Nemusím, odpověď dala LTV.
to helena š.
vlastníky nemovitostí najdeš na portal.gov.cz - náhled do katastru nemovitostí.
Na volební programy zveřejňované na internetu se zeptám. Také děkuji Heleně Š. za dotazy a těším se na další.
Zřejmě je ODS jediná strana, která k volebnímu programu přistupovala zodpovědně a nemusí se za něj stydět. Je dobře, že mají odvahu dát voličům možnost kontrolovat jak plní svůj volební program.
07.12.2006 v 07:09Helena Š. Je škoda, že na webu se nedají najít volební programy jednotlivých volebních stran, mimo ODS, jelikož ne každý si tento program schoval. To by usnadnilo případné dotazy (tato připomínka je spíše postesk tzv. poznámka "pod čarou")
07.12.2006 v 06:58Helena Š Dotaz pro zástupce ODS:
1) Ve volebním programu máte uvedeno, že budete podporovat výstavbu nových garáží, zejména v blízkosti nových rod. dom. a bytových domů - prosím trošku více objasnit tento bod, znamená to, že budou podporovány nové garáže jenom v blízkosti plánovaného nového sídliště Na Benátkách nebo jsou vytypované i jiné plochy k výstavbě a kde? Jak bude výstavba probíhat? Individuálně nebo jednotně s možností odkoupení postavené garíže nebo jejího pronájmu. Kdo všechno může být investorem výstavby garáží?
2) Jak bude probíhat nová výstavba sídliště Na Benátkách? Začne se již v tomto volebním období stavět?
3) Jaké kroky ODS ve spolupráci s Městem uskuteční a kdy zahájí jednání k dořešení vzhledu a využivání chátrajícíh objektů na území města, jako je bývalý hotel Letka a některé domy na náměstí?
Co bude s Letkou? Již jste oslovili majitele? Jaká jednání budou učiněna? Co si máme pod tímto bodem volebního programu představit?
Chce město odkoupit od majitelů chátrající objekty nebo jim chce pomoci při jejich rekonstrukci, ví město jména vlastníků domů na náměstí, kde by případní zájemci o koupi těchto některých domů získali informace o vlastnících aby je mohli kontaktovat - taktéž trochu více tento bod konkretizovat, protože když tento bod ODS tvořila, tak musela mít alespoň nějakou představu o tom, co v této věci chtějí dělat.
Čas běží a nejvíc dotazů mi chodí osobně (do naší provozovny nebo jen tak na ulici, když vás potkávám) a pak meilem. Děkuji za ně. Můžete ale psát i do této diskuse! Budu ráda. Dotazy mohou být fakt konkrétní.
IV. beseda s politiky bude!!!! Můžete posílat otázky. Podrobnosti zveřejním na webu co nejdřív, ale prosím o dotazy už nyní.
PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY - NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKYZveřejněno 06.09.2006 v 10:38 hodin Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
|
|